>>>W H Y T R A N S L A T O R F A C E B O O K

середа, 6 лютого 2013 р.

Update: До Львова приїдуть знамениті білоруські письменники Наталка Бабіна та Уладзімір Арлоў


Перелік знаменитостей, які приїдуть на Білорусько-шведські літературні дні у Львові 17-19 травня 2013 року, незмінно зростає: до "міста Лева" завітають Наталка Бабіна та Уладзімір Арлоў!


Раніше стало відомо, що на подію приїдуть лауреатка "Ангелуса"-2011 Світлана Алексієвич та зірка білоруської музики Зміцер Вайцюшкевіч. На відвідувачів Білорусько-шведських літературних днів у Львові чекатиме ще багато несподіванок — слідкуйте за повідомленнями на WhyTranslator! :-)

*

Нагадаємо, у травні Львів прийматиме справжнісінький "десант" білоруських, шведських та українських письменників: до України прибуде Litteraturresan: Belarus/Vitryssland ("Літературна подорож: Білорусь"). Через проблеми з білоруськими візами для шведських організаторів і напружену дипломатичну ситуацію між Білоруссю та Швецією, проект подорожує сусідніми з Білоруссю країнами. На львів'ян та гостей міста чекатимуть два літературні вечори (п'ятничний і суботній) у Театрі Леся Курбаса, семінар про сучасну літературу в Білорусі й Україні, семінар про дитячу літературу в Білорусі, Швеції й Україні та багато інших літературних подій. Перший вечір у Театрі Леся Курбаса відкриє шведський посол у Білорусі Стефан Ерикссон. Уже погодилися приїхати шведська поетка Єнні Вранґборґ, білорусько-шведський поет і перекладач Дмитро Плакс, титулований шведський музикант Даніель Вікслунд; очікується ще більше гостей.

*


Немає коментарів: